Mezoterapie (mikrojehličkování, mikroneedling)

- omlazuje pokožku obličeje, krku, dekoltu a rukou tvorbou nových 

  kožních buněk

- vyhlazení jemných a středně hlubokých vrásek

- redukce a vyhlazení jizev např. po akné

- zvyšením cirkulace lymfy výrazně podporuje regenerační 

  schopnosti pokožky

- hloubková hydratace pomocí kyseliny hyaluronové

- stahování rozšířených pórů

- sjednocení tónu pleti a rozjasnění pleti

- za pomoci speciálního séra zesvětlení pigmentových skvrn

 

Koncept mezoterapie je založen na přirozených vlastnostech pokožky a její samoobnovovací schopnosti. Jehličky pronikají do všech vrstev pokožky a vyvolávají malá porušení. To spouští přirozenou hojivou reakci. Pokožka začne po zákroku intenzivně tvořit vlastní kolagen a elastin. Výsledkem je snížení hloubky vrásek, zvýšení pružnosti kůže a zlepšení vzhledu jizev a jiných defektů. Při zákorku se vytvářejí kanálky, kterými může být jakákoliv látka aplikovaná na povrch kůže mnohem rychleji a efektivněji vstřebána. Tím se mnohonásobně zvyšuje účinnost léčby.

Metoda má výborné estetické výsledky, které jsou vidět již bezprostředně po zákroku, ovšem celý regenerační proces trvá několik měsíců. Výrazně se sníží nebo zcela eliminuje povrchovější vrásky, pigmentové skvrny, napomáhá léčení aknózních projevů a jizev po akné. Pleť je výrazně vypnutější, zářivější, zatahují se póry, barva pleti se sjednotí. Technika se po celém světě využívá také k odstranění strií. 

Při ošetření pomocí mikrojehličkování nedochází k závažnému poškození epidermis, jako se to stává u některých antiagingových metod. Naopak – pokožka posílí a postupné budování kolagenních a elastinových vláken ji viditelně zpevňuje. Proto také je možné provádět zákrok opakovaně. Ošetření mikrojehličkováním lze navíc aplikovat na všechny typy pokožky.  


· Je ošetření bolestivé?

Mikrojehličky jsou velmi jemné a ošetření se provádí elektrickým přístrojem s vysokými otáčkami. Bolestivost je minimální.

· Jak vypadá pokožka po ošetření?

Po ošetření je pokožka zarudlá jako po delším vystavení slunci, dostavuje se pocit tepla. Zarudnutí přetrvává podle místa a citlivosti pokožky od 2 do zhruba 72 hodin. Vnitřní proces obnovy kůže ale probíhá mnoho dalších měsíců, během nichž pokračuje v dermis tvorba nového kolagenu a pokožka je stále hladší a pružnější.

· Co musím po ošetření dodržovat?

Pokožka vyžaduje po ošetření speciální péči, kterou Vám provede kosmetička, aby se pleť maximálně zklidnila. Večer se doporučuje pleť omýt vodou. Make-up lze použít po 48 hodinách od zákroku. 

· Kolik ošetření je třeba k uspokojivému výsledku?

V závislosti na vašem věku, počtu a hloubce vrásek anebo jizev a také na tloušťce vaší kůže je zapotřebí několika sezení mikrojehličkování. Samozřejmě je nutná individuální konzultace. Pro odstranění vrásek povrchové a střední hloubky stačí dvě ošetření v rozmezí několika týdnů, hluboké vrásky a hluboké jizvičky budou obecně vyžadovat více procedur.


Kontakt

VLACHOVÁ Marie

KOSMETIKARNA.cz
Milady Horákové 11
602 00 Brno
(vedle vydavatelství Rovnost)

DOPRAVA – tramvaj č. 9, 1, 3, 5, 6 a 11,
zastávka Moravské náměstí a nebo 28. října.

PARKOVÁNÍ - IBC centrum, Milady Horákové pod Janáčkovým divadlem, v modré zóně na Tř. Kapitána Jaroše.

PRACOVNÍ DOBA:
8:00 - 17:30 (dle dohody)


tel.: 608 442 013NAŠE STUDIO

doporučuje

e-shop

 KOSMETIKARNA.cz

salon

permakeup-vyskov.cz