DÁRKOVÉ POUKAZY

Nevíte, co dát své partnerce, mamince, sestře nebo kamarádce


Pořiďte jim dárkový poukaz na permanentní make-up v salonu v Brně. Platnost poukazu je 1 rok od vystavení.Jmenuji se Marie Vlachová a permanentnímu make-upu se věnují již více než 15 let. 

Pokud potřebuje více informací o jednotlivých typech permanentního make-upu, tak se můžete podívat zde nebo mě kontaktovat na tel. 608 442 013.

Kde bude poukaz uplatněn? Poukaz uplatníte v mém salonu na Olomoucká 146, 618 00 Brno 

Poukaz můžete objednat :

  • dole pomocí formuláře
  • telefonicky: +420 608 442 013
  • e-mailem: vlamaj@seznam.cz

Poukaz Vám můžeme zaslat poštou, e-mailem nebo si ho můžete vyzvednout v mém salonu na Olomoucká 146, 618 00 Brno (po předchozí domluvě.)

V případě, že máte zájem o více dárkových poukazů, napište mi Váš výběr do poznámky.

Po odeslání formuláře Vám do 24hod pošlu odpověď. V případě, že jste zvolili platbu převodem, tak Vám pošlu platební údaje. V případě, že jste zvolili poslaní poukazu poštou s platbou dobírkou, tak poukaz odešlu do 48 hod a o odeslaní Vás budu informovat.

Pozn: Pokud máte nějaké speciální přání, jako například napsat na poukaz věnování, tak to uveďte do poznámky nebo mě kontaktujte na tel. 420 608 442 013.

Ochrana osobních údajů. Vaše údaje budou využity pouze pro vyřízení poptávky po poukazu. V žádném případě nebudou použity pro marketingové účely a nebudou předány třetím stranám. Pokud Vám budu poukaz zasílat Českou poštou, pak budou předány České poště jen za účelem doručení poukazu.