Permanentní make-up

Permanentní make-up je metoda dočasného líčení (3-5  let), při které se do horní vrstvy pokožky implantují přírodní barviva. Neprodleně po vytetování vypadá barva velice intenzivní, ale po odpadnutí stroupků (do týdne) zesvětlí tetování přibližně o 40%.

Nejčastější použití :

  • úprava velikosti, hustoty nebo šířky obočí

  • kompletní modelace chybějícího obočí

  • zvýraznění očí očními linkami

  • zdokonalení tvaru či barvy rtů

  • potlačení asymetrií

Permanentní make-up dokáže podtrhnout krásné rysy Vaší tváře a skrýt její nedostatky. Při permanentním make-upu se přírodní barvivo dostává 2mm pod kůži. Zákrok se provádí speciálním přístrojem pomocí jemné jehly nebo čepelky. Je minimálně bolestivý vzhledem k používání speciálních anestetik. Pracujeme s pomůckami na "jedno použití", v roušce a rukavicích, abychom zamezili vzniku infekce. Zákrok trvá přibližně 1 až 2 hodiny. Při návštěvě probereme veškeré kontraindikace, předkreslíme a po schválení tvaru a výběru z velkého množství odstínu barev provedeme tetování.  Po vytetování dostanete informace o následné péči a speciální hojivou mastičku. Bude-li třeba nejdříve za měsíc se provádí korekce (oprava). Při korekci lze permanentní make-up zesvětlit, ztmavit, zúžit a rozšířit...

V našem salonu provádíme veškeré metody permanentního make-upu obočí, linek a rtů. 

Odstraňujeme speciálním přípravkem nepovedený, špatně pigmentovaný permanentní make-up.


Microblading (vláskování) obočí

Vláskování obočí (3D čepelky) je unikátní metoda tetování, vykreslení jednotlivých chloupků obočí, které vypadá velmi přirozeně a vydrží 3 -5 let. Dle přání klientky výběr z mnoha odstínů barev. 

Pudrové tetování obočí 

Je vystínování přístrojem za pomocí nano jehlou. Vpravuje se do povrchových vrstev kůže a výsledkem je přirozené obočí. 

Ombré tetování obočí 

 Je vystínování přístrojem s nano jehlou a použití světlejšího a tmavšího odstínu barev. 

PhiShading (kombinované tetování obočí) 

Je to velice oblíbená metoda. Provádí se tetování čepelkou a následně se přetetuje přístrojem s nano jehlou.


Oční linky

Tetování (permanentní make-up) očních linek dle přání klientky (pouze v řasách - zvýraznění očí) nebo širší oční linky. Mohou se tetovat horní, dolní nebo obojí. Také se mohou modelovat horní i dolní linky a dále se může provést i stínování horních linek. 


Rty

Tetování (permanentní make-up) rtů. Dle přání klientky výběr z mnoha odstínů barev. Možnost vytetování pouze:

  • kontura rtů - vytetuje se přístrojem požadovaný tvar rtů
  • kontura rtů s vybarvením a nebo stínováním
  • aquarelle lips - probarvení rtů za pomocí nano jehlyPro objednání nebo pro více informací volejte na tel. 608 442 013 nebo mi napište pomocí kontaktního formuláře ZDE.